Ubezpieczenie Na Zyćie

Czy masz plan na wypadek nagłych problemów zdrowotnych? Zazwyczaj przychodzą one w najmniej odpowiednim momencie komplikując całe nasze życie.

Ubezpieczenie na Życie

Postanowiłeś kupić ubezpieczenie na życie? Chcesz znaleźć produkt, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie odpowiednią ochronę ubezpieczeniową przez wiele lat.
Polisa na życie może być: terminowa, bezterminowa, na dożycie, inwestycyjna, ochronna, oszczędnościowa... Z jej pomocą zgromadzisz kapitał, ochronisz swoje zdrowie oraz zagwarantujesz finansową pomoc rodzinie na wypadek Twojej śmierci.

Polisa na życie powinna przede wszystkim zapewnić Twojej rodzinie finansowe środki w sytuacji, gdy sam nie będziesz w stanie tego zrobić. Czyli w przypadku Twojej śmierci. Ten typ ochrony oferowany jest w każdym ubezpieczeniu na życie (bez względu na jego rodzaj). W większości towarzystw otrzymasz również gwarancję wypłaty pieniędzy po wypadku, którego skutkiem będzie inwalidztwo lub ciężka choroba.

Dodatkowo polisa na życie może zapewnić Ci środki na leczenie szpitalne i rehabilitację oraz różnego rodzaju usługi assistance (np. dostarczenie leków, opiekę nad dziećmi na czas Twojej choroby, dojazdy rehabilitanta do domu, prywatne lekcje dla Twojego dziecka po jego poważnym zachorowaniu lub wypadku).

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.


Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy a my oddzwonimy!

Kontakt

Umów Spotkanie w Sprawie przygotowoania oferty

Copyright © Ubezpieczenie Sosnowiec
Strone Stworzyli ubezpieczeniesosnowiec.pl