Ubezpieczenie Podrózy

Najchętniej wypoczywamy na południu Europy, coraz częściej odwiedzamy także kraje egzotyczne. Nic zatem dziwnego, że nie wyobrażamy sobie podróży bez ubezpieczenia turystycznego.

Ubezpieczenie w Podróży

Ubezpieczenie turystyczne jest ochroną na czas podróży – zarówno tych krajowych, jak i międzynarodowych. Generalnie zapewnia pokrycie kosztów leczenia oraz chroni w razie nieszczęśliwych zdarzeń. Polisę można rozbudowywać o dodatkowe elementy, tak by zapewnić sobie maksymalnie największą ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne chroni nas przed nieprzewidzianymi wydatkami. Leczenie za granicą, powrót do kraju po wypadku, rehabilitacja, skrócony przez nieszczęśliwe wydarzenie urlop, skradziony bagaż, opóźniony samolot – wszystko to generuje dodatkowe, wcale niemałe koszta. Szkoda tracić na nie własne pieniądze. Lepiej zainwestować parę groszy niż później płacić tysiące euro czy dolarów.


Wakacje, urlop, weekendowa wycieczka to czas odpoczynku i beztroski. Warto jednak – zanim wyjedziemy się relaksować – zadbać o odpowiednią ochronę na czas wyjazdu. W razie ewentualnych problemów, których oczywiście nikomu nie życzymy, będziemy mieli profesjonalne wsparcie. Z wakacji zostaną nam tylko wspomnienia i fotografie, a nie rachunki za leczenie i inne straty finansowe. Jeśli podróż, to tylko z polisą w kieszeni!


Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy a my oddzwonimy!

Kontakt

Copyright © Ubezpieczenie Sosnowiec
Strone Stworzyli ubezpieczeniesosnowiec.pl